nożyce akumulatorowe 3,6V Black+Decker [BCSC115-XJ] ładowanie USB
-
Producent:
-
Kod producenta:BCSC115-XJ
Stan magazynowy: 7
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1036 pkt. |
Nożyczki bezprzewodowe 3,6V Black+Decker BCSC115-XJ dostarczane z 2 głowicami tnącymi do cięcia różnych materiałów oraz kablem USB typu C, pakowane w kartonie.
Nożyce przeznaczone są do cięcia różnych materiałów takich jak np. papier, tektura, folia, filc, wykładzina dywanowa, łodygi kwiatów, arkusze plastiku, a nawet arkusze cienkiej blachy.
Bezprzewodowe zasilanie, kompaktowe rozmiary oraz antypoślizgowy uchwyt sprawiają, że nożyczki są bardzo praktyczne i poręczne.
Nożyce przeznaczone są do użytku do użytku domowego i majsterkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nożyce akumulatorowe 3,6V Black+Decker [BCSC115-XJ]:
- bezprzewodowe nożyczki przeznaczone do cięcia różnych materiałów używanych podczas prac plastycznych oraz majsterkowania w domu,
- wyposażone są w łatwe do wymiany dwa ostrza tnące:
- ostrze "O" do cięcia elastycznych i miękkich materiałów takich jak np.: tkanina bawełniana, filc, papier o niskiej gramaturze, tektura falista, folia, wykładzina dywanowa, łodygi róż,
- ostrze "D" do cięcia sztywnych i twardszych materiałów takich jak: lita tektura, arkusze plastiku, arkusze cienkiej blachy, - wyposażone są w spust bezpieczeństwa,
- wygodny, długi i antypoślizgowy uchwyt oraz spust ułatwiają pracę,
- kompaktowe rozmiary i lekka konstrukcja zapewniają łatwość manewrowania nożyczkami,
- pełne naładowanie wbudowanego akumulatora wystarczy na około 40 minut pracy,
- nożyce dostarczane są z kablem do ładowania USB typu C.
PARAMETRY nożyczek bezprzewodowych 3,6V Black+Decker [BCSC115-XJ]:
- napięcie zasilania: 3,6 V,
-
prędkość obrotowa bez obciążenia: 10000 obr./min.,
-
wymiary (D x S x W): 240 x 35 x 80 mm,
-
waga (EPTA): 0,5 kg
Wyposażenie nożyc Black+Decker [BCSC115-XJ]:
- 2 głowice tnące:
- typ "O" [5170048-44],
- typ "D" [5170048-45], - kabel USB typu C,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 3,6 V |
| waga z akumulatorem: | 0,5 kg |
| na wyposażeniu: | 2 głowice tnące - Typ "O" i Typ "D", kabel USB typu C, instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 10000 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | 240 x 35 x 80 mm |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048788615 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Black+Decker: | 24 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez klienta indywidualnego (paragon, Faktura na osobę fizyczną). 12 miesięczna gwarancja - zakup elektronarzędzi przez firmę (Faktura VAT). 12 miesięczna gwarancja na narzędzia ręczne. Więcej informacji o gwarancji znajduje się na stronie producenta blackanddecker.pl/wsparcie/gwarancja |
| masa z opakowaniem: | 0.88 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
