akumulatorowe nożyce uniwersalne 12V max (10,8V), CXT, Makita [CP100DZ]
-
Producent:
-
Kod producenta:CP100DZ
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1977 pkt. |
Akumulatorowe nożyce uniwersalne 10,8V (12V Max) Makita [CP100DZ] w tej wersji dostarczane bez akumulatora i ładowarki pakowane w kartonie.
Przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i domowych. Znakomicie sprawdzą się jako narzędzie do cięcia dywanów, kartonów oraz różnego rodzaju plastiku, jak np. płyty CD.
AKUMULATOROWE NOŻYCE UNIWERSALNE 12V max (10,8V) MAKITA [CP100DZ]:
- nożyce przeznaczone są do cięcia dywanów, kartonów oraz różnego rodzaju plastiku, jak np. płyty CD,
- nadają się do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego,
- wysoka moc zaspokoi potrzeby profesjonalistów, np. przy produkcji dywanów,
- wykonane w technologii CXT - Compact Extreme Technology, kompatybilne jest z nową serią akumulatorów 10,8V (12V Max) wyróżniających się ergonomią, większą trwałością i wytrzymałością,
- kompaktowa i lekka konstrukcja zapewniają łatwość manewrowania nożycami,
- blokada włącznika zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- ostrze można wymieniać,
- w tej wersji nożyce dostarczane są bez akumulatora i ładowarki, pakowane w kartonie.
PARAMETRY NOŻYC UNIWESALNYCH Makita [CP100DZ]:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
-
częstotliwość skoków na biegu jałowym: 300 obr./min,
-
maksymalna zdolność cięcia: 6mm,
-
wymiary (długość całkowita): 272 mm,
-
waga (EPTA): 0,72 - 0,88 kg
WYPOSAŻENIE NOŻYC Makita [CP100DZ]:
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki MAKITA i prowadzi autoryzowany serwis pogwarancyjny.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy Makita wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 0,88 kg |
| na wyposażeniu: | instrukcja obsługi |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 300 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 272 mm |
| EAN: | 088381843379 |
| stan: | nowy |
| zdolność cięcia: | 6 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 0.66 kg |
| długość opakowania: | 31 cm |
| szerokość opakowania: | 28 cm |
| wysokość opakowania: | 19 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Cp100d(1) |
