akumulatorowe nożyce uniwersalne 12V max (10,8V), 2,0Ah, Makita [CP100DWA]
-
Producent:
-
Kod producenta:CP100DWA
481,04zł brutto
391,09zł netto
488,99zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 4810 pkt. |
Akumulatorowe nożyce uniwersalne 10,8V (12V Max) Makita [CP100DWA] w tej wersji z akumulatorem i ładowarką w praktycznej, usztywnianej torbie.
Przeznaczone zarówno do zastosowań profesjonalnych jak i domowych. Znakomicie sprawdza się jako narzędzie do cięcia dywanów, kartonów oraz różnego rodzaju plastiku, jak np. płyty CD.
AKUMULATOROWE NOŻYCE UNIWERSALNE MAKITA [CP100DWA]:
- nożyce akumulatorowe zasilane akumulatorem CXT 10,8V (12V Max),
- nożyce przeznaczone są do cięcia dywanów, kartonów oraz różnego rodzaju plastiku, jak np. płyty CD,
- nadają się do użytku zarówno domowego, jak i profesjonalnego,
- kompaktowa i lekka konstrukcja zapewniają łatwość manewrowania nożycami,
- wysoka moc zaspokoi potrzeby profesjonalistów, np. przy produkcji dywanów,
- ostrze można wymieniać,
- blokada włącznika zabezpiecza przed przypadkowym uruchomieniem,
- w tej wersji dostarczane w usztywnianej torbie z 1 akumulatorem BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah) i ładowarką DC10WC.
PARAMETRY NOŻYC UNIWESALNYCH CP100DWA:
- napięcie zasilania: 10,8 V (12 V max),
- typ akumulatorów: Li-ion,
-
częstotliwość skoków na biegu jałowym: 300 obr./min,
-
maksymalna zdolność cięcia: 6mm,
-
wymiary (długość całkowita): 272 mm,
-
Waga (EPTA): 0,72 - 0,88 kg,
- obsługiwane akumulatory Li-Ion: 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
WYPOSAŻENIE NOŻYC CP100DWA:
- ładowarka DC10WC: [197334-1],
- akumulator BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah),
- torba usztywniana,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: |
|
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 2.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 0,88 kg |
| na wyposażeniu: | ładowarka DC10WC: [197334-1], akumulator BL1020B (10,8 V / 2,0 Ah), torba usztywniana, |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 300 obr/min |
| typ silnika: | szczotkowy (komutatorowy) |
| wymiary: | dł 272 mm |
| EAN: | 088381843690 |
| stan: | nowy |
| zdolność cięcia: | 6 mm |
| obsługiwane serie akumulatorów: | CXT 10,8V / 12V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 2.08 kg |
| długość opakowania: | 40 cm |
| szerokość opakowania: | 36 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Cp100d |
