nieiskrzący klucz płaski dwustronny 8x10 [NS006-0810]
-
Producent:
-
Kod producenta:NS006-0810
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1013 pkt. |
nieiskrzący klucz płasko-płaski 8x10 firmy Bahco [NS006-0810] przeznaczone do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nieiskrzący klucz płaski dwustronny 8x10 firmy Bahco [NS006-0810] przeznaczone do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
narzędzie spełnia wymagania standardowej procedury operacyjnej BAM "StAA-NEG-005: StAA zur Schlagfunkenprufung von Werkstoffpaarungen" z dnia 12.10.2015. Tym samym narzędzia wykonane z przebadanego materiału są odpowiednie do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, w strefie 0 i/lub 20, zgodnie z Dyrektywą 1999/92/WE, we wszystkich grupach wybuchowości zgodnie z IEC 60079-20-1 (z 2010r.)
klucz NS006-0810: 8x10; długość całkowita [L] = 110 mm; waga: 31g.
| długość całkowita: | 100 mm |
| waga: | 31 g |
| rozmiar: |
|
| EAN: | 7314150292950 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.034 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
