    NS804-290
198,99zł brutto
161,78zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 1990 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
ręczna szczotka druciana NS804-290 : wymiar [B] = 29 mm; wymiar [H] = 28 mm; wymiar [L] = 290 mm; waga: 115g.
długość całkowita: 290 mm