nieiskrząca, ręczna szczotka druciana [NS804-290]
-
Producent:
-
Kod producenta:NS804-290
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1990 pkt. |
nieiskrząca, ręczna szczotka druciana firmy Bahco [NS804-290] wykonana z mosiądzu z drewnianą rękojeścią do czyszczenia powierzchni metalowych. Odporna na korozję. Szczotka posiada 4 rzędy x 16 gniazd.
narzędzia nieiskrzące przeznaczone są do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nieiskrząca, ręczna szczotka druciana firmy Bahco [NS804-290] przeznaczone do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
narzędzie spełnia wymagania standardowej procedury operacyjnej BAM "StAA-NEG-005: StAA zur Schlagfunkenprufung von Werkstoffpaarungen" z dnia 12.10.2015. Tym samym narzędzia wyklonane z przebadanego materiału są odpowiednie do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, w strefie 0 i/lub 20, zgodnie z Dyrektywą 1999/92/WE, we wszystkich grupach wybuchowości zgodnie z IEC 60079-20-1 (z 2010r.)
ręczna szczotka druciana NS804-290 : wymiar [B] = 29 mm; wymiar [H] = 28 mm; wymiar [L] = 290 mm; waga: 115g.
| długość całkowita: | 290 mm |
| waga: | 150 g |
| EAN: | 7314150296347 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.160 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
