nieiskrzący klucz nastawny 600mm, rozstaw szczęk 65mm, Bahco [NSB001-600]
-
Producent:
-
Kod producenta:NSB001-600
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 33936 pkt. |
Nieiskrzący klucz nastawny Bahco [NSB001-600], o długości 600 mm, z rozstawem szczęk 65 mm, wykonany ze stopu miedzi i berylu. Klucz nastawny z regulacją rozstawu szczęk jest odpowiedni do różnych średnic mocowań. Jest antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno. Zgodny ze standardem ISO 6787.
Narzędzia nieiskrzące przeznaczone są do stosowania w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nieiskrzący klucz nastawny Bahco [NSB001-600]:
- kuty klucz nastawny wykonany ze stopu miedzi i berylu,
- przeznaczony jest do pracy w przestrzeniach zagrożonych wybuchem, oraz wszędzie tam, gdzie zastosowanie narzędzi ze stali grozi powstaniem iskier mechanicznych zdolnych do zapalenia mieszaniny wybuchowej,
- jest odporny na korozję i antymagnetyczny,
- posiada skalę w milimetrach służącą do wstępnej regulacji i dokładnego pomiaru,
- wyprodukowany zgodnie z normą ISO 6787
Parametry techniczne klucza nastawnego Bahco [NSB001-600]:
- długość całkowita [A]: 600 mm,
- maksymalne rozwarcie szczęk [B]: 65 mm,
- maksymalna grubość głowicy [D]: 36 mm,
- waga: 4990 g
| długość całkowita: | 600 mm |
| waga: | 4990 g |
| EAN: | 7314150292530 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 4.963 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
