    NSB001-600
3393,68zł brutto
2759,09zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Karta produktu:
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 33936 pkt.
Nieiskrzący klucz nastawny Bahco [NSB001-600], o długości 600 mm, z rozstawem szczęk 65 mm, wykonany ze stopu miedzi i berylu. Klucz nastawny z regulacją rozstawu szczęk jest odpowiedni do różnych średnic mocowań.  Jest antymagnetyczny, odporny na korozję. Kuty na zimno. Zgodny ze standardem ISO 6787.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nieiskrzący klucz nastawny Bahco [NSB001-600]:
  • kuty klucz nastawny wykonany ze stopu miedzi i berylu,
  • jest odporny na korozję i antymagnetyczny,
  • posiada skalę w milimetrach służącą do wstępnej regulacji i dokładnego pomiaru,
  • wyprodukowany zgodnie z normą ISO 6787
Parametry techniczne klucza nastawnego Bahco [NSB001-600]:
  • długość całkowita [A]: 600 mm,
  • maksymalne rozwarcie szczęk [B]: 65 mm,
  • maksymalna grubość głowicy [D]: 36 mm,
  • waga: 4990 g
długość całkowita: 600 mm