nasadka udarowa sześciokątna 1/2", rozmiar 17mm, EXPERT [E113497]
-
Producent:
-
Kod producenta:E113497
| Dostępność: |
brak na stanie
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 395 pkt. |
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" EXPERT by Facom E113497 do śrub 17mm, wykonana z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej.
Nasadka udarowa Facom przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub 17 mm, EXPERT by Facom [E113497]:
- profesjonalna nasadka udarowa 6-kątna 1/2",
- wykonana z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej,
- specjalnie opracowana pod kątem odporności na naprężenia powstające na urządzeniach udarowych
- sześciokątny profil nasadki pozwala na pracę z wyższym momentem siły, rozkłada siły działające na śrubę na większej powierzchni, dzięki czemu nie niszczy śrub a oprócz tego pozwala na pracę z już zniszczonymi śrubami.
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa 1/2" do śrub 17mm EXPERT by Facom [E113497]:
- rozmiar nasadki: 17mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2",
- średnica u nasady [D1]: 30 mm,
- średnica u wylotu [D2]: 26,2 mm,
- długość [L]: 38mm,
- waga: 133 g,
- typ gwarancji: L (gwarancja bezterminowa)
| długość całkowita: | 38 mm |
| waga: | 133 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 17 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 3258951134979 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
