    K7801M-24
49,54zł brutto
40,28zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 495 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" BAHCO typ K7801M-24 do śrub 24mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub M24 Bahco K7801M-24
Nasadka udarowa do śrub 24mm Bahco K7801M-24
  • rozmiar nasadki: 24mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2" (DIN 3121-G 12.5 / ISO 1174)
  • średnica u nasady "D1": 35mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 180g
długość całkowita: 38 mm
waga: 180 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 24 mm