    14400M 19
39,62zł brutto
32,21zł netto
Dostępność: dostępny
Stan magazynowy: 1
Dostępność: dostępny
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 396 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14400M-19 do śrub 19mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Nasadka udarowa sześciokątna 1/2" M19, Koken 14400M-19
Nasadka udarowa do śrub 19mm Koken 14400M-19:
  • rozmiar nasadki: 19mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 28,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 30mm
  • głębokość "e": 13mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 125g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: 1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 125 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 19 mm