nasadka udarowa sześciokątna 1/2" do śrub 17mm, do odkręcania kół, FACOM [NSI.17L]
-
Producent:
-
Kod producenta:NSI.17L
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1003 pkt. |
Nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" do śrub z łbem o wymiarze 17 mm firmy FACOM [NSI.17L], do dokręcania i odkręcania śrub / nakrętek w kołach samochodowych.
Nasadka posiada osłonę teflonową, która zabezpiecza brzegi felg przed uszkodzeniem podczas pracy, zwłaszcza felg aluminiowych,
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa do odkręcania kół, 1/2", do śrub z łbem 17 mm, FACOM [NSI.17L]:
- udarowa nasadka sześciokątna do odkręcania śrub/nakrętek w kołach samochodowych,
- nasadka posiada osłonę teflonową, która zabezpiecza brzegi felg przed uszkodzeniem,
- każdy rozmiar ma inny kolor nakładki teflonowej,
Dane udarowej nasadki do odkręcania kół FACOM [NSI.17L]:
- rozmiar nasadki: 17 mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2",
- kolor osłony z tworzywa: niebieski,
- długość całkowita: 86 mm,
- waga: 180 g,
- typ gwarancji: E (bezpłatna wymiana produktu bez ograniczenia w czasie).
Gwarancja całkowita FACOM: bezpłatna wymiana lub naprawa, bez ograniczenia w czasie!
| długość całkowita: | 86 mm |
| waga: | 180 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 17 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 3148519387957 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.18 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
