nasadka udarowa krótka, sześciokątna 1/2", rozmiar 13mm, Facom [NSS.13A]
-
Producent:
-
Kod producenta:NSS.13A
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 481 pkt. |
Profesjonalna krótka nasadka udarowa sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" Facom [NSS.13A] do śrub 13mm.
Wykonana z wysokiej jakości stali chromowo-molibdenowej. Gwarancja typu E bez ograniczenia w czasie.
Nasadka udarowa Facom przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.nasadka udarowa krótka, sześciokątna 1/2", rozmiar 13mm, Facom [NSS.13A]:
- nasadka serii NSS jest o 25% krótsza w porównaniu do standardowych nasadek udarowych,
- znakomite do pracy w ograniczonej przestrzeni,
- wykonana ze stali chromowo molibdenowej, poddane obróbce cieplnej, ma taką samą wydajność i odporność jak standardowe nasadki udarowe,
- każda nasadka udarowa serii NSS została pokryta fosforanem manganu dla lepszej ochrony i odporności na korozję,
- posiada poprzeczny otwór i rowek do zabezpieczenia za pomocą sworznia i O ringu,
- nasadki serii NSS mają gwarancję typu E bez ograniczenia w czasie,
- nasadka udarowa przeznaczona jest do stosowania w elektronarzędziach, narzędziach akumulatorowych czy pneumatycznych z napędem udarowym.
Nasadka udarowa krótka 1/2" Facom [NSS.13A]:
- rozmiar nasadki: 13mm,
- rodzaj nasadki: sześciokątna,
- mocowanie: 1/2",
- średnica u wylotu: 20 mm,
- długość [L]: 28mm,
- waga: 85 g,
- typ gwarancji: E (bez ograniczenia w czasie)
Narzędzia Facom objęte są całkowitą gwarancją, bez ograniczenia w czasie!
| liczba sztuk w opakowaniu: | 1 szt. |
| długość całkowita: | 28 mm |
| waga: | 85 g |
| typ mocowania : | kwadrat 1/2'' |
| rozmiar: | 13 mm |
| rodzaj nasadki: | 6-kątna |
| EAN: | 3662424108174 |
| typ rozmiaru : | metryczny |
| stan: | nowy |
| masa z opakowaniem: | 0.048 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
