    14401M 22
45,03zł brutto
36,61zł netto
Cena punktowa: 450 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-22 do śrub z łbem 22mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 22mm, Koken 14401M-22
Nasadka udarowa 22mm Koken 14401M-22:
  • rozmiar nasadki: 22mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 30,5mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 14mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 114g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 114 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 22 mm