    14401M 17
40,70zł brutto
33,09zł netto
Cena punktowa: 407 pkt.
Profesjonalna nasadka udarowa cienkościenna, sześciokątna z mocowaniem na kwadrat 1/2" KOKEN typ 14401M-17 do śrub z łbem 17mm, wykonana z wysokiej jakości stali stopowej, kutej, oksydowanej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
nasadka udarowa cienkościenna, 6-kątna 1/2" 17mm, Koken 14401M-17
Nasadka udarowa 17mm Koken 14401M-17:
  • rozmiar nasadki: 17mm
  • rodzaj nasadki: sześciokątna
  • mocowanie: 1/2"
  • średnica u nasady "D1": 24,2mm
  • średnica u wylotu "D2": 29mm
  • głębokość "e": 12mm
  • wysokość "L": 38mm
  • waga: 105g
Zalecamy stosowanie pierścieni blokujących do nasadki Koken: C-Ring=1402C , Pin/Oring=1402A/B.
długość całkowita: 38 mm
waga: 105 g
typ mocowania : kwadrat 1/2''
rozmiar: 17 mm