narzędzia akumulatorowe

Narzędzia akumulatorowe to obecnie najdynamiczniej rozwijająca się grupa w obrębie elektronarzędzi, dzięki coraz lżejszym i wydajniejszym akumulatorom i ciągłemu poszerzaniu dostępnej oferty są one popularne zarówno przy zastosowaniach profesjonalnych jak i amatorskich. Pozwalają na wykonywanie różnych prac niezależnie od źródła zasilania. Obecnie narzędzia akumulatorowe stosowane są w każdej dziedzinie życia, znajdziecie Państwo w tej kategorii narzędzia akumulatorowe do prac budowlanych, prac montażowych, narzędzi służące do pomiarów. Oferujemy również całą gamę narzędzi do prac ogrodowych o napędzie akumulatorowym. Znajdują one również zastosowanie w serwisach samochodowych czy różnych innych zastosowaniach serwisowych (jak serwisy klimatyzacji/wentylacji).


Nowoczesne narzędzia akumulatorowe stają się coraz częściej wykorzystywanymi elektronarzędziami zarówno przez profesjonalistów, jak i hobbystów. Elektronarzędzia akumulatorowe łączą najwyższy komfort użytkowania i mobilność z wysoką efektywnością, funkcjonalnością i długim czasem pracy. W tej kategorii prezentujemy Państwu naszą starannie wyselekcjonowaną oraz wyjątkowo bogatą ofertę narzędzi akumulatorowych przeznaczonych zarówno dla wymagających fachowców, jak i hobbystów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Tu kupisz najlepsze narzędzia akumulatorowe!

W naszym sklepie oferujemy Państwu wyłącznie sprawdzone oraz dokładnie dobrane elektronarzędzia akumulatorowe pochodzące od czołowych i renomowanych producentów. Znajdą u nas Państwo bogaty asortyment narzędzi akumulatorowych przeznaczonych do niemal wszystkich prac budowlanych, montażowych, pomiarowych, a także do sprawnej i efektywnej obróbki każdego rodzaju materiału.

Oferujemy Państwu:

Dlaczego warto wybrać narzędzia akumulatorowe?

Nowoczesne narzędzia akumulatorowe wyposażane są w coraz wydajniejsze, efektywniejsze i energooszczędne silniki elektryczne oraz jednocześnie w coraz mniejsze i pojemniejsze akumulatory. Dzięki temu narzędzia te z roku na rok zapewniają coraz większą ergonomię, użyteczność oraz komfort obsługi.

Dynamiczny postęp w segmencie elektronarzędzi akumulatorowych sprawia, że przekonują się do nich nie tylko hobbyści oraz osoby wykorzystujące narzędzia do sporadycznych prac w domu, na działce czy w ogrodzie, ale również specjaliści i profesjonalne firmy budowlane, monterskie i instalatorskie.

Wykorzystanie tego typu narzędzi często przyczynia się do znacznego skrócenia czasu pracy, zwiększenia jej wygody, a także zachowania możliwie wysokiej operacyjności przez pracowników, co przedkłada się na wyższe zyski i jakość pracy.

Na co zwracać uwagę, wybierając narzędzia akumulatorowe?

Wybór narzędzi akumulatorowych powinien być uzależniony przede wszystkim od rodzaju elektronarzędzia oraz rodzaju prac, do których zamierzamy go użyć. Niemniej, podczas zakupu narzędzi zasilanych akumulatorowo, zawsze należy zwrócić uwagę na kilka parametrów związanych z ogniwami kompatybilnymi z danym rodzajem urządzenia.

Przed zakupem narzędzia akumulatorowego, należy sprawdzić przede wszystkim jego napięcie znamionowe, pojemność akumulatorów oraz rynkową dostępność kompatybilnych akumulatorów.

Napięcie znamionowe

Napięcie znamionowe akumulatora odpowiedzialne jest bezpośrednio za efektywność pracy silnika elektrycznego oraz wpływa na pozostałe parametry elektryczne urządzenia. Im wyższe napięcie znamionowe, tym elektronarzędzia akumulatorowe są w stanie pracować wydajniej i efektywniej, a także uzyskać wyższą moc pracy.

Pojemność akumulatorów

Pojemność akumulatorów wyrażana w jednostkach Ah odpowiedzialna jest za to, jak długo będziemy w stanie korzystać z urządzenia pomiędzy jego ładowaniami. Im większa pojemność, tym sprzęt pozwoli na dłuższą pracę, co z kolei przedłoży się na wzrost jej efektywności, tempa i wygody.

Kompatybilność akumulatorów

Najczęściej renomowani producenci elektronarzędzi akumulatorowych oferują akcesoryjne ogniwa o wyższej pojemności lub napięciu. Dzięki temu możliwe jest łatwe dopasowanie parametrów zasilania do własnych potrzeb, a także zakup dodatkowych akumulatorów, które ograniczą konieczność ładowania urządzenia w trakcie pracy.

Zapraszamy do zakupów

Serdecznie zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą narzędzi akumulatorowych!