akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 1x9,0Ah, 54V FlexVolt, DeWalt [DCMCST632X1-QW]
-
Producent:
-
Kod producenta:DCMCST632X1-QW
Promocja trwa do 30.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25145 pkt. |
Akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 54V FlexVolt, DeWalt [DCMCST632X1-QW], w tej wersji z akumulatorem 9,0Ah i ładowarką pakowane w karton, standardowe wyposażenie nie zawiera oleju do smarowania łańcucha.
Kompaktowa i lekka pilarka łańcuchowa przeznaczona do intensywnego przycinania.
Kompaktowy miecz 30 cm zapewnia bardzo dobrą manewrowość podczas pracy w koronach drzew, kompatybilna również z prowadnicami i łańcuchami o długości od 25 cm do 40 cm (sprzedawane oddzielnie).
Pilarka wyposażona została w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego 54V Direct Drive o wysokiej wydajności.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa piła łańcuchowa 30cm, 54V FlexVolt, DeWalt [DCMCST632X1-QW]
- kompaktowa i lekka pilarka łańcuchowa przeznaczona do intensywnego przycinania,
- wyposażona w ergonomiczny uchwyt pomocniczy zapewniający komfort pracy zarówno w pozycji pionowej, jak i po obróceniu o 90°,
- kompaktowy miecz 30 cm zapewnia bardzo dobrą manewrowość podczas pracy w koronach drzew,
- kompatybilna również z prowadnicami i łańcuchami o długości od 25 cm do 40 cm (sprzedawane oddzielnie),
- prędkość przesuwu łańcucha 23,6 m/s pozwala na szybkie i sprawne cięcie różnych rodzajów drewna,
- pilarka wyposażona została w nowoczesny bezszczotkowy silnik prądu stałego 54V Direct Drive o wysokiej wydajności,
- bezszczotkowy silnik zapewnia większą efektywność pracy, dłuższy czas działania oraz mniejsze nagrzewanie względem silników szczotkowych,
- automatyczna regulowana pompka oleju umożliwia dostosowanie ilości smarowania łańcucha do rodzaju wykonywanej pracy,
- wytrzymały stalowy uchwyt typu D-Ring umożliwia przypięcie uprzęży podczas pracy na wysokości,
- system napinania łańcucha typu Bolt Lock gwarantuje pewne i trwałe ustawienie napięcia,
- pilarka wyposażona jest w bezwładnościowy hamulec łańcucha zwiększający bezpieczeństwo pracy,
- metalowe zęby oporowe poprawiają kontrolę podczas cięcia,
- wyświetlacz LED informuje o stanie naładowania akumulatora, przeciążeniu oraz aktywnym hamulcu,
- duże gumowane uchwyty zapewniają pewny chwyt i komfort podczas długiej pracy,
- w tej wersji z akumulatorem 9,0Ah i ładowarką pakowane w karton,
- standardowe wyposażenie nie zawiera oleju do smarowania łańcucha.
PARAMETRY TECHNICZNE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ [DCMCST632X1-QW]
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- napięcie akumulatorów: 54 V,
- prędkość łańcucha: 23,6 m/s,
- długość prowadnicy: 30 cm,
- kompatybilne prowadnice: 25–40 cm,
- podziałka łańcucha: 0,325” LP,
- pojemność zbiornika oleju: 140 ml,
- waga bez akumulatora: 3,1 kg,
- wydajność pracy: do 187 cięć drewna 4”x4” na akumulatorze 9,0Ah.
WYPOSAŻENIE PIŁY ŁAŃCUCHOWEJ [DCMCST632X1-QW]
- prowadnica 30 cm,
- łańcuch tnący,
- klucz do napinania łańcucha,
- akumulator 54V FLEXVOLT 9,0Ah,
- ładowarka,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 54 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 9.0 Ah |
| waga bez akumulatora: | 3,1 kg |
| na wyposażeniu: | prowadnica 30 cm, łańcuch tnący, klucz do napinania łańcucha, akumulator 54V FLEXVOLT 9,0Ah, ładowarka, instrukcja obsługi. |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| długość prowadnicy: | 30 cm |
| prędkość łańcucha: | 23,6 m/s |
| podziałka łańcucha: | 0,325 cala |
| pojemność zbiornika oleju do łańcucha: | 140 ml |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 5035048839218 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | FLEXVOLT 54V/18V |
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| smarowanie łańcucha: | grawitacyjne |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
