akumulatorowa sztyfciarka 32-64mm, 3,0Ah, LXT, 18V, Makita [DBN620RFJ]
-
Producent:
-
Kod producenta:DBN620RFJ
2512,80zł brutto
2042,93zł netto
2800,22zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 25128 pkt. |
Akumulatorowa sztyfciarka 18V Makita [DBN620RFJ], do sztyftów o długości 32 - 64 mm, dostarczana z 1 akumulatorem o pojemności 3,0Ah i ładowarką, pakowana w walizce systemowej MAKPAC.
Wyposażona w silnik bezszczotkowy BLDC sztyfciarka posiada z 2 tryby pracy - tryb pojedynczego strzału oraz tryb wbijania sekwencyjnego. Wyposażona jest w magazynek o pojemności 108 gwoździ, nachylony pod kątem 34°.
Doskonale sprawdzi się przy łączeniu drewnianych konstrukcji szkieletowych, czy produkcji seryjnej.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Akumulatorowa sztyfciarka 32-64mm, 18V, Makita [DBN620RFJ]
- sztyfciarka akumulatorowa z 2 trybami pracy - tryb pojedynczego strzału oraz tryb uruchamiania stykowego do szybkiego wbijania sekwencyjnego,
- pneumatyczny mechanizm sprężynowy zapewnia dużą moc i szybkość działania,
- posiada regulację głębokości wbijania za pomocą pokrętła oraz beznarzędziowe usuwanie zablokowanych gwoździ,
- biegunowy przełącznik trybu wbijania - wystrzał pojedynczy lub szybkie wbijanie sekwencyjne,
- automatyczna blokada przed przypadkowym wystrzałem (bez kontaktu bijaka z podłożem) zapewnia bezpieczną pracę,
- gwoździarka wyposażona jest w wytrzymały silnik bezszczotkowy BLDC,
- wyprodukowana w Technologii XPT, dzięki czemu posiada podwyższoną odporność na pył i wilgoć,
- gumowe zderzaki ochronne zabezpieczają materiał i korpus narzędzia przed zadrapaniami i uszkodzeniami,
- przeźroczyste okienko magazynka umożliwia kontrolę ilości pozostałych gwoździ,
- wbudowana dioda LED z funkcją opóźnionego wygaszania, oświetla obszar roboczy,
- wysoka wydajność pracy - możliwość wbicia około 800 sztyftów na jednym naładowaniu akumulatora BL1820B,
- sztyfciarka dostarczana jest z 1 akumulatorem i ładowarką, pakowana w walizce MAKPAC.
PARAMETRY TECHNICZNE SZTYFCIARKI 18V MAKITA [DBN620RFJ]
- napięcie zasilania: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- obsługiwane akumulatory: 1,5 / 2,0 / 3,0 / 4,0 / 5,0 / 6,0 Ah,
- długość sztyftów: 32 - 64 mm,
- grubość gwoździ: 15 GA,
- pojemność magazynka: 108 szt.,
- kąt nachylenia magazynka: 34°,
- poziom mocy akustycznej: 97 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 86 dB(A),
- współczynnik hałasu: 3 dB(A),
- poziom wibracji: ≤ 2,7 m/s²,
- współczynnik wibracji Kh: 1,5 m/s²,
- wymiary (D x S x W): 297 x 142 x 338 mm,
- waga bez akumulatora: 2,7 kg,
- waga z akumulatorem: 3,1 - 3,4 kg.
WYPOSAŻENIE SZTYFCIARKI 18V MAKITA [DBN620RFJ]
- 1 x akumulator BL1830B (18V / 3,0Ah),
- ładowarka,
- adapter końcówki stykowej [422B86-0],
- uchwyt do mocowania na pasku [346317-0],
- walizka MAKPAC 4 [821552-6],
- wkład do walizki MAKPAC [836300-0],
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 3.0 Ah |
| waga z akumulatorem: | 3,1 - 3,4 kg |
| waga bez akumulatora: | 2,7 kg |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 297 x 142 x 338 mm |
| kąt pochylenia magazynku: | 34 stopnie |
| średnica gwoździ: | 1,80 (15 Ga) mm |
| napełnianie magazynku: | ładowany od dołu |
| tryb pracy : |
|
| max pojemność magazynka: | 108 szt |
| długość sztyftów: | 32-64 mm |
| opakowanie: | walizka MAKPAC |
| natężenie hałasu: | 97 dB |
| EAN: | 0197050014085 |
| stan: | nowy |
| obsługiwane serie akumulatorów: | LXT 18V |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| długość opakowania: | 39,5 cm |
| szerokość opakowania: | 29,5 cm |
| wysokość opakowania: | 32,04 cm |
| instrukcja obsługi: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/user_manuals/User_manuals_EU3/DBN620.pdf |
| dokumenty: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| cetyfikaty: | https://www.icmsmakita.eu/CMS/custom/fi/attachments/ec_declaration_conformity/DBN620.pdf |
| karta bezpieczeństwa: | https://www.icmsmakita.eu/cms/custom/fi/attachments/li-ion_batteries/safety_instructions_eu3.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
Załączniki GPSR
| Safety Instructions Eu3 |
