udarowa, wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V XR, DeWalt [DCD796E1T-XJ] 1x1,7Ah, Li-Ion, POWERSTACK
-
Producent:
-
Kod producenta:DCD796E1T-XJ
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 3
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9690 pkt. |
Profesjonalna 2-biegowa udarowa wiertarko-wkrętarka akumulatorowa 18V firmy DeWALT model DCD796E1T z serii XR.
W tej wersji dostarczana z 1 akumulatorem nowej serii POWERSTACK 1,7Ah i BEZ ładowarki, całość pakowana w praktycznej walizce systemowej T-Stak.
Wiertarko-wkrętarka DCD796 wyposażona jest w najnowszej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający doskonałą wydajność. Ma metalową 2-biegowa wytrzymałą przekładnię, co w połączeniu z 15 stopniowym sprzęgłem pozwala na bardzo precyzyjną pracę przy wkręcaniu i wierceniu.
Wiertarko-wkrętarka DCD796 przeznaczona jest do uniwersalnego zastosowania wymagającego precyzji oraz dużego momentu obrotowego, ale także lekkiej, wygodnej i kompaktowej budowy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
2-BIEGOWA, udarowa WIERTARKO-WKRĘTARKA 18V XR DEWALT [DCD796E1T-XJ]:
- lekka wiertarko wkrętarka z udarem przeznaczona do pracy na wielu materiałach,
- kompaktowa wiertarko-wkrętarka z udarem 18V z akumulatorami w technologii XR Li-Ion umożliwiająca pracę w ciasnych przestrzeniach,
- 2-biegowa, metalowa, wytrzymała przekładnia zwiększa żywotność narzędzia,
- 15-pozycyjna regulacja momentu obrotowego pozwala na precyzyjną pracę w wielu materiałach,
- oświetlenie LED zwiększa widoczność miejsca pracy i daje funkcjonalność latarki,
- inteligenty wyzwalacz spustowy pozwala na zachowanie pełnej kontroli podczas pracy,
- ulepszona, ergonomiczna i ogumowana rękojeść wpływa na poprawę komfortu pracy,
- wiertarko-wkrętarka posiada zawieszkę pozwalający zawiesić urządzenie przy pasku oraz uchwyt magnetyczny na bity,
- w tej wersji wiertarko-wkrętarka dostarczana jest z 1 akumulatorem POWERSTACK 1,7Ah i BEZ ładowarki, pakowana w walizkę TSTAK.
CECHY I PARAMETRY NOWEGO AKUMULATORA SERII POWERSTACK [DCBP034-XJ]:
- Kompatybilny ze wszystkimi elektronarzędziami DEWALT 18V XR,
- Akumulator DEWALT POWERSTACK™ zapewnia o 50% więcej mocy w porównaniu z baterią DCB183 wykorzystując technologię zespolonych akumulatorowych ogniw kieszeniowych,
- Dwukrotnie dłuższa żywotność liczona na podstawie cykli ładowania w porównaniu z kompaktowymi akumulatorami DEWALT 2 Ah (DCB183),
- Akumulator jest o 25% mniejszy od akumulatora DCB183,
- Nowy akumulator DCBP034 jest o 15% lżejszy od akumulatora DCB183, dzięki czemu możesz komfortowo wykonywać pracę, która wymaga trzymania narzędzia w górze,
- Najlżejsza i najmocniejsza kompaktowa bateria 18 V do narzędzi akumulatorowych serii XR,
DANE TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI DeWalt [DCD796]:
- napięcie zasilania: 18 V,
- typ akumulatorów: Li-ion XR,
- pojemność akumulatora: 2,0 Ah,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 550 obr./min
- 2 bieg: 0 - 2000 obr./min
- częstotliwość udaru na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0-9350 udar/min,
- 2 bieg: 0-34000 udar/min,
- maksymalna średnica wiercenia w stali: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w murze: 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia w drewnie: 40 mm,
- maksymalny moment obrotowy miękki / twardy: 27 / 70 Nm,
- zakres mocowania: 1,5 - 13 mm,
- wymiary: 190 x 203 x 67 mm,
- masa: 1,3 kg.
Wyposażenie wiertarko-wkrętarki DeWalt [DCD800E1T-QW]:
- 1 akumulator POWERSTACK DCBP034-XJ o pojemności 1,7Ah,
- zaczep do paska,
- kufer transportowy TSTAK,
- instrukcja obsługi.
Firma DeWalt wprowadziła 3-letnią Europejską Gwarancję na Elektronarzędzia, która obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie DEWALT.
Firma PHU A/B/C jest autoryzowanym sprzedawcą marki DeWalt i prowadzi autoryzowany serwis.
Możesz naprawić wszystkie elektronarzędzia firmy DeWalt wysyłając je do naszego serwisu w A/B/C.

| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 1 szt |
| pojemność akumulatora: | 1.7 Ah |
| waga bez akumulatora: | 1,3 kg |
| na wyposażeniu: | 1 akumulator DCBP034-XJ 1,7Ah, zaczep do paska, kufer transportowy TSTAK, instrukcja obsługi. |
| częstotliwość udaru: | 0-34000 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-9350 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-34000 udar/min |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2000 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-550 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2000 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | 190 x 203 x 67 mm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | walizka TStak |
| EAN: | 5035048788424 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: |
|
| Gwarancja DeWalt: | 1 rok - EUROPEJSKA GWARANCJA ELEKTRONARZĘDZI. Gwarancja może zostać przedłużona z 1 roku do 3 lat pod warunkiem rejestracji elektronarzędzia na stronie producenta (dewalt.pl/my-dewalt) w terminie do 4 tygodni (28 dni) od daty zakupu z zastrzeżeniem warunków wyszczególnionych na stronie: dewalt.pl/pomoc-i-wsparcie/gwarancja. Wykluczenia z 3-letniej gwarancji: ładowarki i akumulatory (oprócz serii Powerstack), gwoździarki, DCF921. |
| masa z opakowaniem: | 3.706 kg |
| długość opakowania: | 44.2 cm |
| szerokość opakowania: | 33.2 cm |
| wysokość opakowania: | 16.2 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
