akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, M18 FUEL, 18V, M18 FPD3-0, Milwaukee [4933498060]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933498060
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9594 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, M18 FUEL, M18 FPD3-0, Milwaukee [4933498060], w tej wersji bez akumulatora i ładowarki na wyposażeniu, pakowana w kartonie.
Wiertarko-wkrętarka udarowa wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający większą wydajność i żywotność narzędzia.
Funkcja AUTOSTOP wyłącza narzędzie w momencie wykrycia 45° ostrego ruchu sugerującego zablokowania się osprzętu w materiale oferując przy tym zwiększone bezpieczeństwo dla użytkownika.
13-milimetrowy metalowy uchwyt wiertarski umożliwia szybką wymianę wierteł i pewne ich mocowanie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, 18V, M18 FUEL, M18 FPD3-0, Milwaukee [4933498060]
- wyższa wydajność energetyczna pod obciążeniem przy wyjątkowym momencie obrotowym 158 Nm,
- 2 ustawienia prędkości urządzenia zapewniają optymalne wkręcanie, pozwalając dostosować prędkość do potrzeb użytkownika,
- zapewnia możliwość wiercenia w drewnie, metalu jak i w murze,
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wyświetla pozostały poziom naładowania,
- monitorowanie poszczególnych ogniw akumulatora optymalizuje czas pracy narzędzia i zapewnia długotrwałą żywotność,
- wiertarko-wkrętarka udarowa wyposażona jest w nowej generacji silnik bezszczotkowy zapewniający większą wydajność i żywotność narzędzia,
- funkcja AUTOSTOP wyłącza narzędzie w momencie wykrycia 45° ostrego ruchu sugerującego zablokowania się osprzętu w materiale oferując przy tym zwiększone bezpieczeństwo dla użytkownika,
- 13-milimetrowy metalowy uchwyt wiertarski umożliwia szybką wymianę wierteł i pewne ich mocowanie,
- całkowicie metalowy, odwracalny klips do paska umożliwia szybkie i łatwe zawieszanie narzędzia,
- kompaktowa konstrukcja o 175mm długości, pozwala dostać się w trudno dostępne miejsca,
- wiertarko-wkrętarka wyposażona jest w diodę LED, oświetlającą miejsce pracy jasnym światłem,
- narzędzia serii FUEL posiadają silnik bezszczotkowy POWERSTATE, akumulator REDLITHIUM i inteligencję elektroniczną REDLINK PLUS, które zapewniają wyjątkową moc i trwałość,
- narzędzie współpracuje z system akumulatorów MILWAUKEE M18, dzięki czemu działa ze wszystkimi akumulatorami tej serii,
- w tej wersji bez akumulatora i ładowarki, pakowana w kartonie.
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933498060]
- napięcie zasilające: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
-1 bieg: 0-500 obr/min,
-2 bieg: 0-2,100 obr/min, - częstotliwość udaru: 0-33,000 ud/min,
- maksymalny moment: 158 Nm,
- uchwyt wiertarski: metalowy uchwyt narzędziowy 13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
-w drewnie: 89 mm,
-w metalu: 16 mm,
-w murze: 16 mm, - poziom wibracji przy wierceniu w betonie: 11,3 m/s²,
- poziom wibracji przy wierceniu w metalu: 1,85 m/s²,
- poziom wibracji przy wkręcaniu: 1,48 m/s²,
- poziom mocy akustycznej: 106.78 dB(A),
- poziom ciśnienia akustycznego: 95.78 dB(A).
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933498060]
- hak na pasek,
- uchwyt boczny,
- instrukcja obsługi.
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 0 szt |
| waga z akumulatorem: | 2,2 kg |
| częstotliwość udaru: | 0-33,000 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 16 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 89 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 16 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-2,100 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-500 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-2,100 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| wymiary: | dł 175 mm |
| max moment obrotowy : | 158 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,5-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546512200 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| instrukcja obsługi: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4931470626.pdf |
| dokumenty: | https://dfx5yarxfn3yb.cloudfront.net/catalog/4100470626.pdf |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
Załączniki GPSR
| 4931470626.pdf |
