akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, 18V M18, M18 BLPDRC-422C, Milwaukee [4933492825]
-
Producent:
-
Kod producenta:4933492825
999,70zł brutto
812,76zł netto
1474,77zł
Promocja trwa do wyczerpania zapasów.
| Karta produktu: |
|
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 9997 pkt. |
Akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, 18V M18, M18 BLPDRC-422C, Milwaukee [4933492825], w tej wersji z 2 akumulatorami i szybką ładowarką, całość dostarczana w walizce transportowej.
Kompaktowa wiertarko-wkrętarka udarowa o długości 145 mm, wyposażona w metalowy uchwyt 13 mm, mocny silnik bezszczotkowy oraz technologię REDLINK chroniącą przed przeciążeniem.
Oferuje moment obrotowy 60,5 Nm i 2 biegi (0–550 / 0–1700 obr./min), zapewniając wysoką wydajność i długi czas pracy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.akumulatorowa wiertarko-wkrętarka z udarem, 18V M18, M18 BLPDRC-422C, Milwaukee [4933492825]
- wiertarko-wkrętarka udarowa o długości 145 mm, jest wyposażona w wytrzymały metalowy uchwyt 13 mm,
- posiada duży moment obrotowy (60,5 Nm) oraz dwa tryby pracy z zoptymalizowaną prędkością obrotową (0-550 / 0-1700 obr/min),
- technologia REDLINK chroni urządzenie przed przegrzaniem i uszkodzeniem, a akumulatory REDLITHIUM oraz silnik bezszczotkowy zapewniają wysoką moc i długi czas pracy,
- wskaźnik poziomu naładowania akumulatora wyświetla pozostały poziom energii,
- całkowicie metalowy, dwustronny klips umożliwia szybkie i łatwe zawieszenie narzędzia przy pasie,
- maszyna wyposażona jest w diodę LED, oświetlającą miejsce pracy jasnym światłem,
- w tej wersji urządzenie dostarczane jest z 2 akumulatorami i szybką ładowarką, w walizce transportowej,
PARAMETRY TECHNICZNE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933492825]
- napięcie zasilające: 18V,
- typ akumulatorów: Li-Ion,
- prędkość obrotowa na biegu jałowym:
- 1 bieg: 0 - 550 obr/min,
- 2 bieg: 0 - 1700 obr/min, - częstotliwość udaru:
- 1 bieg: 0 - 8250 ud/min,
- 2 bieg: 0 - 25 500 ud/min, - maksymalny moment: 60,5 Nm,
- uchwyt wiertarski: metalowy uchwyt narzędziowy 1,6-13 mm,
- maksymalna średnica wiercenia:
- w drewnie:
- wiertłem piórkowym: 32 mm,
- świdrem: 25,4 mm,
- otwornicą: 51 mm,
- sednikiem: 35 mm,
- w murze: 10 mm, - waga: 2,8 kg,
WYPOSAŻENIE WIERTARKO-WKRĘTARKI MILWAUKEE [4933492825]
- hak na pasek,
- akumulator (18V/4,0Ah) [M18 B4],
- akumulator (18V/2,0Ah) [M18 B2],
- szybka ładowarka [M12-18 C],
| typ akumulatorów: | Li-Ion |
| napięcie akumulatorów: | 18 V |
| liczba akumulatorów: | 2 szt |
| pojemność akumulatora: |
|
| waga z akumulatorem: | 2,8 kg |
| na wyposażeniu: | hak na pasek, akumulator (18V/4,0Ah) [M18 B4], akumulator (18V/2,0Ah) [M18 B2], szybka ładowarka [M12-18 C], |
| częstotliwość udaru: | 0-25500 udar/min |
| częstotliwość udaru na I biegu: | 0-8250 udar/min |
| częstotliwość udaru na II biegu : | 0-25500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 10 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 51 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1700 obr/min |
| prędkość obrotowa na I biegu: | 0-550 obr/min |
| prędkość obrotowa na II biegu: | 0-1700 obr/min |
| typ udaru: | mechaniczny |
| typ silnika: | bezszczotkowy |
| max moment obrotowy : | 60,5 Nm |
| liczba biegów: | 2 |
| zakres uchwytu wiertarskiego: | 1,6-13 mm |
| rodzaj uchwytu wiertarskiego : | szybkomocujący |
| opakowanie: | karton |
| EAN: | 4058546476960 |
| stan: | nowy |
| funkcja udaru: | tak |
| obroty prawo/lewo: | tak |
| obsługiwane serie akumulatorów: | MILWAUKEE M18 |
| masa z opakowaniem: | 5 kg |
| długość opakowania: | 38 cm |
| szerokość opakowania: | 32 cm |
| wysokość opakowania: | 14 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Techtronic Industries Eastern Europe Sp. z o.o. ul. Komitetu Obrony Robotników 45A 02-146 Warszawa, Polska e-mail: aftersales.cee@tti-emea.com tel.: 24 242 40 04 |
| Gwarancja Milwaukee: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Milwaukee umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (https://warranty.milwaukeetool.eu/pl-pl/landing), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Ładowarki jak i osprzęt nie podlegają wydłużonej gwarancji. PHU A/B/C jest autoryzowanym dystrybutorem Milwaukee – kupując w naszym sklepie masz prawo do skorzystania z wydłużonej gwarancji. (Narzędzia kupione od nieautoryzowanych dostawców nie mają wydłużonej gwarancji) |
