młotowiertarka SDS+ z funkcją podkuwania, 800W, Makita [HR2810]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR2810
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 14659 pkt. |
mocna profesjonalna młotowiertarka SDS+ MAKITA model HR2810 (800W) z silnikiem ustawionym pionowo, przeznaczona do bardzo intensywnej pracy, całość pakowana w walizce
młotowiertarka posiada 3 funkcje pracy: wiercenie, podkuwanie, wiercenie z udarem;
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.młotowiertarka z funcją podkuwania firmy Makita model HR2810:
- mocna i niezawodna młotowiertarka z systemem mocowania wierteł/dłut SDS+,
- młotowiertarka posiada w silnik o mocy 800W, pakowana jest w praktycznej walizce z tworzywa.
- wyposażona jest w 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, podkuwanie i wiercenie bez udaru,
- zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w bocznej części korpusu.
- pionowe ustawienie silnika skraca znacznie długość tego narzędzia, co pozwala łatwiej pracować w miejscach o ograniczonym dostępie i dzięki temu jest też lepiej wyważona.
- dobre zabezpieczenie uchwytu zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłu i kurzu co zwiększa trwałość całego mechanizmu udarowego.
- tylna rękojeść młotowiertarki pokryta została antypoślizgową gumą.
parametry młotowiertarki HR2810:
- uchwyt: SDS+ i uchwyt do wierteł walcowych;
- moc pobierana: 800 W;
- Energia udaru 2,8 J (pomiar wg EPTA);
- Obroty pod obciążeniem 0-1100 obr/min
- Częstość udarów 0-4500 ud/min;
- Maks. śr. wiercenia w drewnie 32 mm;
- Maks. śr. wiercenia w metalu 13 mm;
- Maks. śr. wiercenia w betonie 28 mm;
- Masa 3,4 kg;
- wymiary (długość) 314 mm
| energia udaru: | 2,8 J |
| waga kg: | 3,4 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny [158057-6]; ogranicznik głębokości 324219-0], walizka z tworzywa [824789-4], |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 0-4500 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 28 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 0-1100 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 800 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381083829 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 5.4 kg |
| długość opakowania: | 42 cm |
| szerokość opakowania: | 11 cm |
| wysokość opakowania: | 33 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
