młotowiertarka SDS+ do wiercenia i podkuwania, 850W, Makita [HR3200C]
-
Producent:
-
Kod producenta:HR3200C
1974,26zł brutto
1605,09zł netto
2065,38zł
Promocja trwa do 07.06.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 4-5 dni roboczych |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 19742 pkt. |
mocna profesjonalna młotowiertarka SDS+ MAKITA model HR3200C (850W) z silnikiem ustawionym pionowo. Posiada 3 funkcje pracy wiercenie, kucie, wiercenie z udarem; pakowana w praktycznej walizce
maszyna do intensywnych prac dla brygad remontowo - budowlanych, hydraulików czy elektryków.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.mocna o ergonomicznej budowie młotowiertarka Makita model HR3200C:
- wyposażona jest w 3 funkcje pracy: wiercenie z udarem, kucie i wiercenie bez udaru,
- zmianę funkcji dokonuje się poprzez przekręcenie przełącznika znajdującego się w górnej części korpusu.
- pionowe ustawienie silnika skraca znacznie długość tego narzędzia (długość tylko 398mm), co pozwala łatwiej pracować w miejscach o ograniczonym dostępie i dzięki temu jest też lepiej wyważona.
- dzięki nowoczesnej konstrukcji silnika jest mocna i bardzo wydajna (silnik 850W, energia udaru 5,1J),
- dobre zabezpieczenie uchwytu zapobiega dostawaniu się do wnętrza pyłu i kurzu co zwiększa trwałość całego mechanizmu udarowego.
- możliwość ustawienia dłuta w 24 różnych pozycjach ułatwia manewrowanie podczas pracy.
- posiada sprzęgło cierne, które zabezpiecza przy zablokowaniu wiertła;
parametry młotowiertarki HR3200C:
- uchwyt: SDS+;
- moc pobierana: 850 W;
- Energia udaru 5,1 J (pomiar wg EPTA);
- Obroty pod obciążeniem 315-630 obr/min
-
- Maks. śr. wiercenia w drewnie 32 mm;
- Maks. śr. wiercenia w metalu 13 mm;
- Maks. śr. wiercenia w betonie 28 mm;
- Masa 4,8 kg;
- wymiary (długość) 398 mm
Firma Makita wprowadziła program 3-letniej Gwarancji na Elektronarzędzia, obowiązuje po zarejestrowaniu na stronie Makita
| energia udaru: | 5,1 J |
| waga kg: | 4,8 kg |
| na wyposażeniu: | uchwyt boczny, smar do dłut, ogranicznik głębokości |
| dodatkowy uchwyt wiertarski: | nie |
| częstotliwość udaru: | 1650-3300 udar/min |
| max średnica wiercenia w betonie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w drewnie: | 32 mm |
| max średnica wiercenia w stali: | 13 mm |
| prędkość obrotowa na biegu jałowym: | 315-630 obr/min |
| typ mocowania : | SDS+ |
| moc znamionowa: | 850 W |
| liczba biegów: | 1 |
| opakowanie: | walizka |
| EAN: | 088381088732 |
| stan: | nowy |
| Gwarancja Makita: | 1 rok gwarancji producenta. Firma Makita umożliwia przedłużenie gwarancji na elektronarzędzia pod warunkiem rejestracji urządzenia w ciągu 30 dni od daty zakupu, na stronie producenta (makita.pl/mymakita-login.html), przy czym gwarancja obowiązuje od daty zakupu. Dostępny jest program 3-letniej gwarancji na elektronarzędzia i 2-letniej gwarancji na akumulatory. Więcej informacji o programie wydłużonej gwarancji producenta i o wykluczeniach z gwarancji znajduje się na stronie makita.pl/program-3-letniej-gwarancji.html |
| masa z opakowaniem: | 9.9 kg |
| długość opakowania: | 60 cm |
| szerokość opakowania: | 20 cm |
| wysokość opakowania: | 45 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Makita Europe N.V. ul. Jan-Baptist Vinkstraat 2 3070 Kortenberg, Belgium e-mail: bezpieczenstwoproduktow@makita.pl tel.: +48334840230 |
