Miara zwijana z włókna szklanego, 30m DeWalt [DWHT34218-0]
-
Producent:
-
Kod producenta:DWHT34218-0
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1113 pkt. |
Miara zwijana z włókna szklanego firmy DeWalt [DWHT34218-0] o długości 30m, wykonana w III klasie dokładności.
Taśma miernicza zwijana w otwartej kasecie z tworzywa za pomocą rozkładanej korbki.
Miara posiada funkcję szybkiego zwijania taśmy dzięki przełożeniu 3:1.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara zwijana z włókna szklanego, 30m DeWalt [DWHT34218-0]:
- miara zwijana o długości 30 m z włókna szklanego w znajduje się wytrzymałej ramie ABS,
- ma tzw. szybkie zwijanie taśmy dzięki przełożeniu 3 : 1 za pomocą korby,
- posiada wzmocnione połączenie haka chroniące hak i taśmę w najsłabszym punkcie,
- taśma z włókna szklanego niweluje wyginanie się i poprawia dokładność pomiaru, jest w III klasie dokładności,
- została oznakowana dwustronne dla dodatkowej wygody,
- taśma z włókna szklanego jest bardzo odporna na rozciąganie,
- miara zakończona rozkładanym hakiem oraz metalową pętlą,
Parametry techniczne miary DeWalt [DWHT34218-0]:
- długość taśmy: 30m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- hak zaczepowy rozkładany z pętlą,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza z włókna szklanego,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności dla 30m: III (±12,6mm)
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| długość: | 30 m |
| EAN: | 3253560342180 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| klasa dokładności: | III |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.68 kg |
| długość opakowania: | 25.00 cm |
| szerokość opakowania: | 5.00 cm |
| wysokość opakowania: | 18.50 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com |
