miara zwijana z magnesem 8m, FatMax, Stanley [FMHT0-33868] BladeArmor
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT0-33868
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 890 pkt. |
Miara zwijana FATMAX Stanley FMHT0-33868 o długości 8 m, wykonana w II klasie dokładności. Posiada magnes ułatwiający pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami czy przy konstrukcjach stalowych.
Taśma miernicza została pokryta powłoką MYLAR 10-krotnie zwiększającą jej trwałość. Dodatkowo miara pokryta została termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze kilka centymetrów taśmy, co redukuje możliwość jej złamania.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania, a jej dwukomponentowa obudowa jest wytrzymała i odporna na wstrząsy.
Miara 8 m zwijana FatMax Stanley [FMHT0-33868]:
- stalowa miara o długości 8 m,
- jej duża szerokość - aż 32 mm zapewnia wysięg bez podparcia ponad 3 m,
- taśma miernicza pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą początek taśmy, co redukuje możliwość jej złamania,
- folia MYLAR dziesięciokrotnie przedłuża trwałość podziałki,
- opatentowane ustawienie magnesu zapewnia większą dokładność wykonywanych pomiarów,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- bimateriałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku.
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY FATMAX STANLEY [FMHT0-33868]:
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- zaczep z magnesem: tak,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | blister |
| długość: | 8,0 m |
| EAN: | 3253560338688 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
