miara zwijana 8m ze stali nierdzewnej, Komelon [IPB87], INOX POWERBLADE
-
Producent:
-
Kod producenta:IPB87
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1535 pkt. |
Miara zwijana KOMELON IPB87 z serii INOX POWERBLADE o długości 8 m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: nierdzewnej taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem z dwóch stron, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza wyposażona została w płynnie działający mechanizm zwijający oraz hamulec. Ergonomiczna obudowa zapewnia wygodę i bezpieczeństwo użytkowania.
Taśma miernicza zwijana 8m Komelon [IPB87] INOX POWERBLADE:
- miara o długości 8 m wykonana ze stali nierdzewnej,
- taśma miernicza dwustronnie drukowana,
- mechanizm wewnętrzny zapewnia bezawaryjne działanie,
- miara wyposażona w sprawny hamulec,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: nierdzewnej taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON IPB87:
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 27 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 2,7 m
- nierdzewna, srebrna taśma z podziałką co 1mm,
- miara drukowana dwustronnie,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±1,9 mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±1,9mm |
| opakowanie: | blister |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 8803005279608 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 27 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
