miara zwijana 8m z magnesem, Autolock, FatMax, Stanley, [XTHT0-33501]
-
Producent:
-
Kod producenta:XTHT0-33501
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1207 pkt. |
Miara zwijana FATMAX Stanley XTHT0-33501 o długości 8 m, wykonana w II klasie dokładności. Posiada mechanizm odwrotnego blokowania zapewniający większą kontrolę zwijania oraz magnes ułatwiający pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami lub przy konstrukcjach stalowych.
Taśma miernicza została pokryta powłoką MYLAR, która 10-krotnie zwiększa jej trwałość. Dodatkowo miara pokryta została termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze kilka centymetrów taśmy, co redukuje możliwość jej złamania.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania, a jej dwukomponentowa obudowa jest wytrzymała i odporna na wstrząsy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.miara zwijana 8m z magnesem, Autolock, FatMax, Stanley, [XTHT0-33501]
- stalowa miara o długości 8 metrów,
- jej duża szerokość - aż 32 mm zapewnia wysięg bez podparcia do 3.3 m,
- opatentowany mechanizm odwrotnego blokowania zapewnia większą kontrolę zwijania i wydłuża żywotność taśmy,
- taśma miernicza jest pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą początek taśmy, co redukuje możliwość jej złamania,
- folia MYLAR dziesięciokrotnie przedłuża trwałość podziałki,
- magnes umieszczony w obustronnym zaczepie zapewnia dużą dokładność wykonywanych pomiarów,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- dwu materiałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku,
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY FATMAX STANLEY [XTHT0-33501]
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- zaczep z magnesem: tak,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co: 1mm,
- klasa dokładności: II (±1.3mm),
- waga: 430 g,
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | blister |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 3253560335014 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.43 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
