miara zwijana 8m Stanley [1-30-657], Tylon
-
Producent:
-
Kod producenta:1-30-657
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 374 pkt. |
Miara zwijana Stanley 1-30-657 o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza pokryta powłoką Tylon, znaczne zwiększającą jej trwałość. Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia.
Miara 8m zwijana Stanley [1-30-657]:
- stalowa miara o długości 8 m,
- taśma miernicza pokryta powłoką Tylon zwiększającą odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne, co wydłuża trwałość miary,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa bi-materiałowa zapewnia komfort użytkowania,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Stanley 1-30-657:
- długość taśmy: 8m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,9mm).
| dokładność pomiaru: | ± 1,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 3253561306570 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
