miara zwijana 8m Stanley [1-30-457], polimerowa warstwa ochronna
-
Producent:
-
Kod producenta:1-30-457
Stan magazynowy: 21
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 261 pkt. |
Miara zwijana Stanley 1-30-457 o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza pokryta polimerową warstwą ochronną zwiększającą jej trwałość.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna obudowa oraz hak do zawieszenia na pasku zapewniają komfort użytkowania.
Miara 8m zwijana Stanley [1-30-457]:
- stalowa miara o długości 8 m,
- taśma miernicza pokryta polimerową warstwą ochronną zwiększającą odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna obudowa zapewnia wygodę użytkowania,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Stanley 1-30-457:
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 25 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±0,9mm).
| dokładność pomiaru: | ± 0,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 3253561304576 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
