miara zwijana 8m, PowerLock, Stanley [1-33-198]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-33-198
Stan magazynowy: 1
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1082 pkt. |
Miara zwijana, PowerLock, Stanley [1-33-198] o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, chromowana obudowa z tworzywa zapewnia komfort użytkowania i jest odporna na wstrząsy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.miara zwijana 8m, PowerLock, Stanley [1-33-198]
- miara o długości 8 m posiada chromowaną obudowę z wytrzymałego tworzywa sztucznego odporną na wstrząsy,
- zaczep mierniczy został umocowany trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska,
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY ZWIJANEJ, STANLEY [1-33-198]
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 25 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- odstęp między wymiarami na podziałce: 1 mm,
- klasa dokładności: II (±1,3 mm),
- waga: 400 g,
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 3253561331985 |
| kraj produkcji: | Francja |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.4 kg |
| Informacje o bezpieczeństwie: | CE |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
