miara zwijana 8m [MEDID-7258], Triple Black, dwustronna
-
Producent:
-
Kod producenta:MEDID-7258
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 1-2 dni robocze
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1153 pkt. |
Miara zwijana Medid 7258 z serii Triple Black o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza w powłokach UPS +Nylon jest niezwykle trwała, a podziałka nadrukowana z obu stron ułatwia odczytywanie pomiarów.
Wygodna, ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia.
Taśma miernicza 8m Medid [7258]:
- stalowa miara o długości 8 m,
- miara dwustronnie drukowana, co znacznie ułatwia wykonywanie pomiarów,
- taśma miernicza powlekana (2 powłoki Ups+Nylon), co zwiększa odporność na ścieranie i warunki atmosferyczne i wydłuża trwałość miary,
- taśma zwijana automatycznie, z możliwością blokowania,
- amortyzator zwijania taśmy zabezpiecza hak przed zerwaniem,
- miara wykonana w II klasie dokładności,
- ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfortowe użytkowanie,
- miara posiada zaczep na pasek oraz pasek na rękę.
PARAMETRY miary zwijanej, Medid [7258]:
- długość taśmy: 8m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- biało-czarna taśma drukowana dwustronnie z podziałką co 1mm
- klasa dokładności: II (±1,9mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±1,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 8421411008355 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: GENERAL DE MEDICIÓN EXPORT, SL ul. P.I. Camp de les Pereres C/ Montcada 19 - 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Spain e-mail: ventas@medid.es tel.: +34 933 190 450 |
