miara zwijana 8m Komelon [PEV85], ProErgo-C HI-VIZ, odblaskowa
-
Producent:
-
Kod producenta:PEV85
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 748 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PEV85 z serii ProErgo-C HI-VIZ o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza drukowana dwustronnie. Wierzch taśmy został pokryty odblaskową warstwą HI-VIZ, która ułatwia dokładny pomiar nawet przy słabym oświetleniu, dół taśmy jest biały, z dużymi, czytelnymi cyframi. Całość taśmy mierniczej została pokryta warstwą ochronną z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość i odporność na ścieranie.
Taśma miernicza w ergonomicznej, chromowanej obudowie. Miara wyposażona została w hamulec i płynnie działający mechanizm zwijający.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 8m zwijana Komelon [PEV85], ProErgo-C Hi-Viz:
- stalowa miara o długości 8 m,
- taśma miernicza jest wyposażona w odblaskową warstwę HI-VIZ, która ułatwia dokładny pomiar przy słabym oświetleniu,
- podziałka na taśmie mierniczej została nadrukowana dwustronnie, co ułatwia wykonywanie pomiarów,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość i odporność na ścieranie,
- miara wyposażona w mechanizm zwijający i hamulec,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa pokryta chromem zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON PEV85:
- długość taśmy: 8m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 2,4m
- dwustronnie drukowana taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±1,9mm)
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 1,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 8803005749187 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
