miara zwijana 8m Komelon [PCT85] ze skalą dwustronną
-
Producent:
-
Kod producenta:PCT85
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1135 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PCT85 o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności z dwustronnie nadrukowaną skalą i zaczepem dwustronnym.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Wyposażona w szybki hamulec i płynnie działający mechanizm zwijający.
Miara 8m zwijana Komelon [PCT85]:
- stalowa miara o długości 8 m z dwustronnym nadrukiem skali i dwustronnym zaczepem,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- dzięki specjalnemu pokryciu taśma jest dobrze czytelna przy gorszej widoczności,
- miara posiada dobrze czytelną skalę po obu stronach i dwustronny zaczep,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia aż do 2,4m,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- mocna, ogumowana obudowa z tworzywa sztucznego gwarantuje dużą trwałość,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON PCT85:
- długość taśmy: 8 m,
- szerokość taśmy: 25 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 2,4 m
- zaczep magnetyczny: nie
- taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- taśma miernicza drukowana dwustronnie, (żółta/żółta)
- klasa dokładności: II (±1,9mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±1,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 8803005003074 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
