miara zwijana 8m Bahco [MTS-8-25-E], metryczna i calowa
-
Producent:
-
Kod producenta:MTS-8-25-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1206 pkt. |
Miara zwijana Bahco MTS-8-25-E o długości 8m, wykonana w II klasie dokładności. Podziałka metryczno-calowa umieszczona po dwóch stronach nierdzewnej taśmy mierniczej. Taśma miernicza zakończona została magnetycznym hakiem, co ułatwia pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami czy przy konstrukcjach stalowych.
Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna,obudowa zapewnia komfort użytkowania.
Miara zwijana 8m Bahco [MTS-8-25-E]:
- taśma miernicza ze stali nierdzewnej pokryta odporną na rdzę powłoką,
- podziałka w metrach i w calach,
- czytelna podziałka umieszczona po dwóch stronach taśmy ułatwia odczyt pomiaru,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- taśma miernicza zakończona hakiem z magnesem,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna, wygodna obudowa,
- obudowa miary posiada zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTS-8-25-E:
- długość taśmy: 8m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- taśma z podziałką w metrach i w calach,
- dwustronna taśma miernicza z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,9mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 1,9mm |
| długość: | 8 m |
| EAN: | 7314150119295 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.490 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
