miara zwijana 5m z magnesem, Autolock, FatMax, Stanley [XTHT0-33671] BladeArmor
-
Producent:
-
Kod producenta:XTHT0-33671
Promocja trwa do 30.09.2026 23:59:59 lub do wyczerpania zapasów.
Stan magazynowy: 6
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 834 pkt. |
Miara zwijana FATMAX Stanley XTHT0-33671 o długości 5 m, wykonana w II klasie dokładności. Posiada mechanizm odwrotnego blokowania zapewniający większą kontrolę zwijania oraz magnes ułatwiający pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami czy przy konstrukcjach stalowych.
Taśma miernicza została pokryta powłoką MYLAR 10-krotnie zwiększającą jej trwałość. Dodatkowo miara pokryta została termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą pierwsze kilka centymetrów taśmy, co redukuje możliwość jej złamania.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania, a jej dwukomponentowa obudowa jest wytrzymała i odporna na wstrząsy.
Miara zwijana 5m, Autolock, FatMax Stanley [XTHT0-33671]:
- stalowa miara o długości 5 metrów,
- jej duża szerokość - aż 32 mm zapewnia wysięg bez podparcia do 3,3 m,
- opatentowany mechanizm odwrotnego blokowania zapewnia większą kontrolę zwijania i wydłuża żywotność taśmy,
- taśma miernicza pokryta termoplastyczną powłoką BladeArmor zabezpieczającą początek taśmy, co redukuje możliwość jej złamania,
- folia MYLAR dziesięciokrotnie przedłuża trwałość podziałki,
- magnes umieszczony w zaczepie zapewnia dużą dokładność wykonywanych pomiarów,
- zaczep mierniczy umocowany został trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- bimateriałowa obudowa miary jest wytrzymała i odporna na wstrząsy,
- miara wyposażona została w zaczep do mocowania na pasku.
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY FATMAX STANLEY [XTHT0-33671]:
- długość taśmy: 5 m,
- szerokość taśmy: 32 mm,
- zaczep z magnesem: tak,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm),
- waga: 428 g
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | blister |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 3253560336714 |
| kraj produkcji: | Stany Zjednoczone Ameryki |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| długość opakowania: | 6 cm |
| szerokość opakowania: | 12 cm |
| wysokość opakowania: | 18 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
