miara zwijana 5m Stanley [0-33-552] Micro PowerLock
-
Producent:
-
Kod producenta:0-33-552
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 445 pkt. |
Miara zwijana Stanley 0-33-552 o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności, w wygodnej, kompaktowej obudowie z tworzywa.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Miara 5m zwijana Stanley [0-33-552]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- zaczep mierniczy umocowany trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego, płynnego zwijania,
- miara zwijana w kompaktowej obudowie z tworzywa,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Stanley [0-33-552]:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 19mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | karta |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 3253560335526 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
