miara zwijana 5m, Micro PowerLock, Stanley [1-33-552]
-
Producent:
-
Kod producenta:1-33-552
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 349 pkt. |
Miara zwijana Stanley 1-33-552 o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności, w wygodnej, kompaktowej obudowie z tworzywa, pakowana w blistrze.
Centralne położenie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Miara 5m zwijana Stanley [1-33-552]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- zaczep mierniczy umocowany trzema nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- centralne usytuowanie cyfr na podziałce pomiarowej ułatwia odczyt,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego, płynnego zwijania,
- miara zwijana w lekkiej i kompaktowej obudowie z tworzywa,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska,
- miara pakowana w blistrze.
PARAMETRY TECHNICZNE MIARY MICRO POWERLOCK STANLEY [1-33-552]:
- długość taśmy: 5 m,
- szerokość taśmy: 19 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- podziałka: co 1 mm,
- klasa dokładności: II (±1,3 mm),
- waga: 0,199 kg,
- opakowanie: blister
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| opakowanie: | karta |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 3253561335525 |
| kraj produkcji: | Tajlandia |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.199 kg |
| długość opakowania: | 6.5 cm |
| szerokość opakowania: | 6.2 cm |
| wysokość opakowania: | 3.7 cm |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
