miara zwijana 5m MEDID [5419M], Ergo, z magnesem
-
Producent:
-
Kod producenta:5419M
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 1-2 dni robocze
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 408 pkt. |
Miara zwijana Medid 5419M z serii Ergo o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Żółta taśma miernicza zakończona jest hakiem z bardzo mocnym magnesem o sile przyciągania 2,5 kg.
Wygodna, ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa z gumy zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia. Dla wygody użytkownika miara wyposażona została w haczyk do paska oraz pasek na rękę.
Taśma miernicza 5m Medid [5419M]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- hak zaczepowy zakończony magnesem o sile przyciągania 2,5kg,
- taśma zwijana automatycznie, z możliwością blokowania,
- miara wykonana w II klasie dokładności,
- ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa z gumy zapewnia pewny chwyt i chroni przed uszkodzeniem w razie upadku,
- miara posiada zaczep na pasek oraz pasek na rękę.
PARAMETRY miary zwijanej Medid [5419M]:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 19mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- magnes w haku: tak,
- żółta taśma drukowana dwustronnie z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8421411013939 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: GENERAL DE MEDICIÓN EXPORT, SL ul. P.I. Camp de les Pereres C/ Montcada 19 - 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Spain e-mail: ventas@medid.es tel.: +34 933 190 450 |
