miara zwijana 5m Komelon [PSE59], SelfLock Evolution, z zaczepem magnetycznym
-
Producent:
-
Kod producenta:PSE59
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 592 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PSE59 z serii SelfLock Evolution o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza w wygodnej obudowie wyposażona została w samoczynny hamulec - taśma zostaje zwolniona po wciśnięciu przycisku.
Magnetyczny hak zaczepowy na dwóch mocnych nitach i z dwoma magnesami ułatwia pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 5m zwijana Komelon [PSE59], Self Lock Evolution:
- stalowa miara o długości 5 m,
- wyposażona w samoczynny hamulec - taśma zostaje zwolniona po wciśnięciu przycisku,
- mechanizm wewnętrzny superior zapewnia lepsze, bezawaryjne działanie,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- miara posiada dwustronny nadruk,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia pomiar bez konieczności podparcia do 1,8m,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- hak zaczepowy z 2 magnesami ułatwia chwytanie przedmiotów metalowych,
- ogumowana obudowa odporna na warunki atmosferyczne czy upadki.
Parametry techniczne miary KOMELON PSE59:
- długość taśmy: 5 m,
- szerokość taśmy: 19 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- samoczynna blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 1,8 m
- dwustronnie drukowana taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- zaczep magnetyczny: tak,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8803005867805 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
