miara zwijana 5m Komelon [PS55], SelfLock, z samoczynną blokadą
-
Producent:
-
Kod producenta:PS55-KOMELON
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1132 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PS55 z serii SelfLock o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza w wygodnej do trzymania, ergonomicznej obudowie. Miara wyposażona została w wyposażona w samoczynny hamulec - taśma zostaje zwolniona po wciśnięciu przycisku.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 8m zwijana Komelon [PS55], SelfLock:
- stalowa miara o długości 5 m,
- wyposażona w samoczynny hamulec - taśma zostaje zwolniona po wciśnięciu przycisku,
- mechanizm wewnętrzny superior zapewnia lepsze, bezawaryjne działanie,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia pomiar bez konieczności podparcia do 2,4m,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON PS55:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- samoczynna blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 2,4m
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8803005368609 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
