miara zwijana 5m Komelon [PG59], GRIPPER
-
Producent:
-
Kod producenta:PG59
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 347 pkt. |
Miara zwijana firmy KOMELON PG59 z serii GRIPPER o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Wyposażona została w szybki hamulec i płynnie działający mechanizm zwijający.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 5m zwijana Komelon [PG59], GRIPPER:
- stalowa miara o długości 5 m,
- mechanizm wewnętrzny superior zapewnia lepsze, bezawaryjne działanie,
- miara wyposażona w szybki hamulec,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt, a gumowa osłona chroni obudowę i końcówkę przed uderzeniami.
Parametry techniczne miary KOMELON PG59:
- długość taśmy: 5 m,
- szerokość taśmy: 19 mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 1,8m
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8803005267803 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
