miara zwijana 5m Komelon [PER59], ProErgo-R
-
Producent:
-
Kod producenta:PER59
Stan magazynowy: 5
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 322 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PER59 z serii ProErgo-R o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza wyposażona została w płynnie działający mechanizm zwijający oraz dwa hamulce: z przodu oraz na spodzie obudowy, co pozwala na szybkie zatrzymanie taśmy w wybranym momencie.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 5m zwijana Komelon [PER59] ProErgo-R:
- stalowa miara o długości 5 m,
- mechanizm wewnętrzny superior zapewnia lepsze, bezawaryjne działanie,
- miara wyposażona w szybki hamulec,
- dodatkowy przycisk w dolnej części obudowy pozwala na szybkie zatrzymanie taśmy w dowolnym momencie,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON PER59:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 19mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- dolny hamulec: tak
- długość pomiaru bez podparcia: 1,8m
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
| dokładność pomiaru: | ± 1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8803005387846 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
