miara zwijana 5m Komelon [PE59], ProErgo
-
Producent:
-
Kod producenta:PE59
Stan magazynowy: 2
| Dostępność: |
dostępny
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 294 pkt. |
Miara zwijana KOMELON PE59 z serii ProErgo o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Taśma miernicza wyposażona została w szybki hamulec i płynnie działający mechanizm zwijający.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.Miara 5m zwijana Komelon [PE59], ProErgo:
- stalowa miara o długości 5 m,
- mechanizm wewnętrzny superior zapewnia lepsze, bezawaryjne działanie,
- miara wyposażona w szybki hamulec,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON PE59:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 19mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 1,8m
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8803005747817 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
