miara zwijana 5m Komelon [MPT57] z zaczepem magnetycznym
-
Producent:
-
Kod producenta:MPT57
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 888 pkt. |
Miara zwijana KOMELON MPT57 o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym, dwustronnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość.
Magnetyczny hak zaczepowy na dwóch mocnych nitach i z dwoma magnesami ułatwia pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami czy przy konstrukcjach stalowych.
Miara 5m zwijana Komelon [MPT57]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- dzięki specjalnemu pokryciu taśma jest dobrze czytelna przy gorszej widoczności,
- miara posiada dobrze czytelną skalę po obu stronach,
- duża szerokość i dobre wyprofilowanie taśmy mierniczej umożliwia duży pomiar bez konieczności podparcia,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- hak zaczepowy z 2 magnesami ułatwia chwytanie przedmiotów metalowych.,
- mocna obudowa z tworzywa sztucznego gwarantuje dużą trwałość,
- ergonomiczna obudowa zapewnia dobry chwyt.
Parametry techniczne miary KOMELON MPT57:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 27mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 2,4m
- zaczep magnetyczny: tak
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza stalowa pokryta nylonem,
- taśma miernicza drukowana dwustronnie,
- klasa dokładności: II (±1,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 8803005879501 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 27 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
