miara zwijana 5m Bahco [MTG-5-19-E], metryczna i calowa
-
Producent:
-
Kod producenta:MTG-5-19-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 317 pkt. |
Miara zwijana Bahco MTG-5-19-E o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Żółta taśma miernicza z podziałką metryczno-calową. Miara posiada blokadę wysuniętej taśmy.
Wygodna, ergonomiczna,obudowa zapewnia komfort użytkowania.
Miara zwijana 5m Bahco [MTG-5-19]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- miara metryczno-calowa,
- czytelna podziałka umieszczona na żółtej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- taśma miernicza zakończona hakiem,
- miara posiada blokadę wysuniętej taśmy,
- obudowa miary wyposażona jest w odpinany zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTG-5-19:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 19mm,
- blokada taśmy: tak,
- żółta taśma miernicza z podziałką w metrach i w calach,
- klasa dokładności: II (±1,3mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ± 1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 7314150119035 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 16 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.220 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
