miara zwijana 5m Bahco [MTC-5-16-C1], I klasa dokładności
-
Producent:
-
Kod producenta:MTC-5-16-C1
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 626 pkt. |
Miara zwijana Bahco MTC-5-16-C1 o długości 5m, wykonana w I klasie dokładności. Czytelna podziałka na białej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna,obudowa zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia.
Miara zwijana 5m Bahco [MTC-5-16-C1]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- czytelna podziałka na białej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- taśma miernicza zakończona hakiem z dziurką umożliwiającą przewleczenie sznurka lub przewodu,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna, obudowa ze spodnią warstwą absorbującą wstrząsy,
- obudowa miary wyposażona jest w odpinany zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTC-5-16-C1:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 16mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- biała taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: I (±0,6mm).
| dokładność pomiaru: | ± 0,6mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 7314150330850 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 16 mm |
| klasa dokładności: | I |
| typ podziałki: | metryczna |
| masa z opakowaniem: | 0.179 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
