    MTC-5-16-C1
62,62zł brutto
50,91zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 626 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara zwijana 5m Bahco [MTC-5-16-C1]:
  • stalowa miara o długości 5 m,
  • czytelna podziałka na białej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
  • zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
  • taśma miernicza zakończona hakiem z dziurką umożliwiającą przewleczenie sznurka lub przewodu,
  • miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
  • ergonomiczna, obudowa ze spodnią warstwą absorbującą wstrząsy,
  • obudowa miary wyposażona jest w odpinany zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTC-5-16-C1:
  • długość taśmy: 5m,
  • szerokość taśmy: 16mm,
  • automatyczne zwijanie: tak,
  • blokada taśmy: tak,
  • biała taśma z podziałką co 1mm,
  • klasa dokładności: I (±0,6mm).
dokładność pomiaru: ± 0,6mm
długość: 5 m
EAN: 7314150330850
kraj produkcji: Chiny
stan: nowy
szerokość: 16 mm