miara zwijana 5m Bahco [MTB-5-25-M-E], metryczno-calowa, magnetyczna
-
Producent:
-
Kod producenta:MTB-5-25-M-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 986 pkt. |
Miara zwijana Bahco MTB-5-25-M-E o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza z podziałką w metrach i w calach. Magnetyczny hak zaczepowy ułatwia pracę i pomiary przy pracach ze stalowymi przedmiotami czy przy konstrukcjach stalowych. Miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania.
Wygodna, ergonomiczna,obudowa z zaczepem do paska zapewnia komfort użytkowania.
Miara zwijana 5m Bahco [MTB-5-25-M-E]:
- stalowa miara o długości 5 m,
- podziałka w metrach i calach,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy stalowej, warstwy z trwałym nadrukiem podziałki, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej długą trwałość,
- czytelna podziałka na żółtej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
- miara zakończona hakiem z magnesem,
- zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
- miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
- ergonomiczna, wygodna obudowa,
- obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTB-5-25-M-E:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 25mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- hak mierniczy z magnesem: tak
- żółta taśma z podziałką w metrach i calach,
- klasa dokładności: II (±0,9mm).
| dokładność pomiaru: | ± 1,3mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 7314150119158 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 25 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: |
|
| masa z opakowaniem: | 0.300 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
