    MTB-5-25-M-E
98,65zł brutto
80,20zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 986 pkt.
Wygodna, ergonomiczna,obudowa  z zaczepem do paska zapewnia komfort użytkowania.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara zwijana 5m Bahco [MTB-5-25-M-E]:
  • stalowa miara o długości 5 m,
  • podziałka w metrach i calach,
  • czytelna podziałka na żółtej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
  • miara zakończona hakiem z magnesem,
  • zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
  • miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
  • ergonomiczna, wygodna obudowa,
  • obudowa miary wyposażona jest w zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTB-5-25-M-E:
  • długość taśmy: 5m,
  • szerokość taśmy: 25mm,
  • automatyczne zwijanie: tak,
  • blokada taśmy: tak,
  • hak mierniczy z magnesem: tak
  • żółta taśma z podziałką w metrach i calach,
  • klasa dokładności: II (±0,9mm).
dokładność pomiaru: ± 1,3mm
długość: 5 m
EAN: 7314150119158
kraj produkcji: Chiny
stan: nowy
szerokość: 25 mm