miara zwijana 50m Komelon [FU50/E], UniGrip Flx
-
Producent:
-
Kod producenta:FU50/E
| Dostępność: | niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 3 tygodnie |
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 1166 pkt. |
Miara zwijana KOMELON FU50/E z serii UniGrip Flx o długości 50m, wykonana w II klasie dokładności zakończona rozkładanym hakiem.
Taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy z włókna szklanego, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu. Miara z włókna szklanego jest odporna na rozciąganie i bardzo trwała.
Taśma miernicza w obudowie ABS z odpornymi na uderzenia gumowymi zderzakami. Miarę zwija się do obudowy za pomocą korby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Taśma miernicza 50m zwijana Komelon [FU50/E] UniGrip Flx:
- miara o długości 50 m z włókna szklanego,
- zwijana w wytrzymałej ramie ABS za pomocą korby,
- taśma miernicza składa się z kilku warstw: taśmy z włókna szklanego, warstwy z dobrze czytelnym nadrukiem, oraz warstwy ochronnej z nylonu, co zapewnia jej dożywotnią trwałość,
- taśma z włókna szklanego Komelon jest bardzo odporna na rozciąganie,
- miara zakończona rozkładanym hakiem,
- obudowa posiada odporne na uderzenia gumowe zderzaki.
Parametry techniczne miary KOMELON FU50/E:
- długość taśmy: 50m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- hak zaczepowy rozkładany,
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- taśma miernicza z włókna szklanego pokryta nylonem,
- miara zwijana za pomocą korbki,
- klasa dokładności: II (±10,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±10,3mm |
| długość: | 50 m |
| EAN: | 8803005165987 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: KOMELON Distribution Center Europe ul. Maaskade 20 5347 KD Oss, Netherlands e-mail: info@komelon.eu |
