miara zwijana 100m Bahco [LTS-100-E] z włókna szklanego, metryczna i calowa
-
Producent:
-
Kod producenta:LTS-100-E
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 2617 pkt. |
Miara zwijana Bahco [LTS-100-E] o długości 100m, wykonana w II klasie dokładności. Taśma miernicza wykonana z włókna szklanego wykazuje dużą odporność na rozciąganie. Podwójne pokrycie miary nylonem zapewnia jej dłuższą trwałość. Taśma miernicza z czytelną podziałką metryczno-calową zakończona jest rozkładanym hakiem, co ułatwia wykonywanie pomiarów.
Miarę zwija się do obudowy za pomocą korby.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Taśma miernicza 100m zwijana Bahco [LTS-100-E]:
- miara o długości 100 m,
- taśma z podziałką w metrach i w calach,
- taśma miernicza wykonana z włókna szklanego wykazuje dużą odporność na rozciąganie (wytrzymuje siłę pociągową ok. 500 kg),
- miara została pokryta dwukrotnie nylonem, co zapewnia większą odporność na ścieranie,
- miara zakończona rozkładanym hakiem,
- taśma miernicza zwijana w wytrzymałej ramie za pomocą korby.
Parametry techniczne miary Bahco [LTS-100-E]:
- długość taśmy: 100m,
- szerokość taśmy: 13mm,
- taśma miernicza zakończona rozkładanym hakiem,
- zwijana miara z podziałką metryczno-calową,
- taśma miernicza z włókna szklanego pokryta dwukrotnie nylonem,
- miara zwijana za pomocą korby,
- klasa dokładności: II (±20,3mm)
Taśma miernicza wysokiej jakości. Na początku taśmy nadrukowane są: długość znamionowa, klasa dokładności, CE - znak dopuszczający do obrotu w Europie, rok produkcji, temperatura odniesienia, marka/producent.
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±20,3mm |
| długość: | 100 m |
| EAN: | 7314150120154 |
| kraj produkcji: | Chiny |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 13 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: |
|
| masa z opakowaniem: | 1.780 kg |
| producent: |
Nazwa firmy: SNA Europe ul. ANTIGUA CTRA.ALTUBE, KM 5.5 01196 VITORIA-GASTEIZ, Spain e-mail: info.pl@snaeurope.com |
