miara zwijana 5 m Stanley [FMHT0-33864], z magnesem
-
Producent:
-
Kod producenta:FMHT0-33864
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 5-7 dni roboczych
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 751 pkt. |
Miara zwijana z zaczepem magnetycznym firmy Stanley FMHTO-33856 o długości 5m, wykonana w II klasie dokładności.
Posiada opatentowane powłoki Mylar i Blade Armor™, które przedłużają trwałość taśmy.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.miara zwijana 5 m Stanley [FMHT0-33864], z magnesem:
- ma opatentowane ustawienie magnesu, które zapewnia większą dokładność wykonywanych pomiarów w trybie “ciągnąć”,
- wyposażona w tradycyjny zaczep mierniczy do pomiaru materiałów niemetalowych,
- posiada opatentowane powłoki Mylar i Blade Armor™ przedłużają trwałość taśmy,
- bi-materiałowa obudowa zapewniająca wysoką trwałość i większy komfort w czasie pracy,
- wstęga o szerokości 32 mm zapewniająca doskonałą widoczność podziałki i odczytywanych pomiarów
Parametry techniczne miary Stanley FMHT0-33864:
- długość taśmy: 5m,
- szerokość taśmy: 32mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- zaczep z magnesem: tak,
- długość pomiaru bez podparcia: 330cm
- żółta taśma z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±0,7mm).
| dokładność pomiaru: | ± 0,7mm |
| długość: | 5 m |
| EAN: | 3253560338640 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 32 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: Stanley Black & Decker Deutschland GmbH ul. Black & Decker Str. 40 D-65510 Idstein, Germany e-mail: ProductStewardship@sbdinc.com tel.: +48221049593 |
