miara zwijana 3m [MEDID 6319], Black&White, dwustronna
-
Producent:
-
Kod producenta:MEDID 6319
| Dostępność: |
niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 1-2 dni robocze
|
| Koszt dostawy: | od 0,00zł Zobacz wszystkie |
| Cena punktowa: | 300 pkt. |
Miara zwijana Medid 6319 z serii Black&White o długości 3m, wykonana w II klasie dokładności. Biała taśma miernicza drukowana z dwóch stron - w poziomie i w pionie, co ułatwia odczytywanie pomiarów.
Wygodna, ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfort użytkowania i chroni przed uszkodzeniem w razie upuszczenia. Dla wygody użytkownika miara wyposażona została w haczyk do paska oraz karabińczyk.
Taśma miernicza 3m Medid [6319]:
- stalowa miara o długości 3 m,
- dwustronna wstęga drukowana w poziomie i w pionie, co znacznie ułatwia wykonywanie pomiarów,
- taśma zwijana automatycznie, z możliwością blokowania,
- amortyzator zwijania taśmy zabezpiecza hak przed zerwaniem,
- miara wykonana w II klasie dokładności,
- ergonomiczna, antypoślizgowa obudowa zapewnia komfortowe użytkowanie,
- miara posiada zaczep na pasek oraz karabińczyk.
PARAMETRY miary zwijanej, Medid [6319]:
- długość taśmy: 3m,
- szerokość taśmy: 19mm,
- automatyczne zwijanie: tak,
- blokada taśmy: tak,
- biała taśma drukowana dwustronnie z podziałką co 1mm,
- klasa dokładności: II (±0,9mm).
Zdjęcia poglądowe. Wygląd produktu na zdjęciach może odbiegać od rzeczywistości.
| dokładność pomiaru: | ±0,9mm |
| długość: | 3 m |
| EAN: | 8421411024478 |
| stan: | nowy |
| szerokość: | 19 mm |
| klasa dokładności: | II |
| typ podziałki: | metryczna |
| producent: |
Nazwa firmy: GENERAL DE MEDICIÓN EXPORT, SL ul. P.I. Camp de les Pereres C/ Montcada 19 - 08130 Santa Perpètua de Mogoda, Spain e-mail: ventas@medid.es tel.: +34 933 190 450 |
