    MTC-3-13-C1
48,42zł brutto
39,37zł netto
Dostępność: niedostępny - przewidywany termin wysyłki za 10-14 dni roboczych
Koszt dostawy: od 0,00zł Zobacz wszystkie
Cena punktowa: 484 pkt.
Kliknij, żeby przeczytać pełny opis.
Miara zwijana 3m Bahco [MTC-3-13-C1]:
  • stalowa miara o długości 3 m,
  • czytelna podziałka na białej taśmie mierniczej ułatwia odczyt pomiaru,
  • zaczep mierniczy umocowany dwoma nitami, co umożliwia dokładny pomiar wewnętrzny i zewnętrzny,
  • taśma miernicza zakończona hakiem z dziurką umożliwiającą przewleczenie sznurka lub przewodu,
  • miara posiada blokadę i funkcję automatycznego zwijania,
  • ergonomiczna, obudowa ze spodnią warstwą absorbującą wstrząsy,
  • obudowa miary wyposażona jest w odpinany zaczep do paska.
Parametry techniczne miary Bahco MTC-3-13-C1:
  • długość taśmy: 3m,
  • szerokość taśmy: 13mm,
  • automatyczne zwijanie: tak,
  • blokada taśmy: tak,
  • biała taśma z podziałką co 1mm,
  • klasa dokładności: I (±0,4mm).
dokładność pomiaru: ± 0,4mm
długość: 3 m
EAN: 7314150330843
kraj produkcji: Chiny
stan: nowy
szerokość: 13 mm